אלבינה קונץ בר                  נייד/וואטסאפ: 052-5867714

טיפול זוגי אונליין                     שפות טיפול:   עברית      אנגלית      רוסית  


טיפול / ייעוץ זוגי אונליין - יתרונות

• טיפול זוגי או טיפול נפשי פרטני אונליין יעיל כמו טיפול פנים אל פנים.
• אתם מקבלים ייעוץ מקצועי ממטפל מוסמך.
• אינכם מוגבלים למטפלים במרחק נסיעה סביר בלבד. זה אומר שאתם יכולים לבחור מתוך מגוון רחב יותר של מטפלים ולמצוא את היועץ/ת המתאים/ה ביותר עברוכם ועבור בן/בת הזוג שלכם. מציאת מטפל/ת מוסמך/ת אליו/ה גם אתם וגם בן/בת הזוג שלכם מתחברים יכול להוות אתגר, כך שיותר אפשרויות נפתחות בפניכם – מה שמהווה יתרון אמיתי.
• ייעוץ פרטני וזוגי - בכל עת ובכל מקום - ללא קשר למיקומכם הגאוגרפי – גם כאשר אתם בנופש רחוק מהבית.
• לעיתים קרובות בן זוג זה או אחר לא רוצה להשתתף במפגשי טיפול זוגי. כשזה המצב, היכולת לקיים את פגישת הייעוץ רך האינטרנט יכולה לעזור לשכנע אותם להשתתף, ללא הטרחה של הגעה פיזית למקום אחר.
• לרובנו יש לוחות זמנים מלאים ושילוב כל דבר נוסף, כולל ייעוץ/טיפול, פירושו שעלינו לקחת זמן מסדרי עדיפויות אחרים. אפשר לטעון שדאגה לבריאות הנפש האישית שלכם ולזוגיות צריכה להיות בעדיפות גבוהה למדי. אבל אם אתם צריכים למצוא זמן בלוח זמנים מלא יתר על המידה, טיפול אונליין מפחית את זמן הנסיעה לקליניקה של המטפל, וחזרה לביתכם.

טיפול פרטני נפשי וטיפול זוגי מסייעים למשפחות, זוגות ויחידים להבין ולשפר את הדרך בה הם מתקשרים ומתייחסים זה לזה. ייעוץ זוגי יכול לעזור לטפל בבעיות ספציפיות או קונפליקטים בתוך המשפחה והזוגיות ולהרהר על האופן שבו נושאים מטופלים וקונפליקט נפתרים.

באמצעות טיפול זוגי וטיפול פרטני, זוגות ויחידים לומדים דרכים בריאות יותר להתייחס, לתקשר ולקיים מערכות יחסים מאושרות יותר ולפתור בעיות וקונפליקטים בצורה יעילה יותר.

הטיפול אונליין שאני מעבירה יעיל לבעיות ספציפיות רבות, בין היתר: תחושת דכדוך וחוסר שמחה בחיים, התנהלות מתוך פחד/ים, חשש מפני שינויים, תחושת תקיעות, חוסר ביטוי עצמי בזוגיות או מול אחרים, קונפליקטים בין הורים וילדים, בין בני זוג או בעבודה, השפעות של אתגרים ולחצים שונים על האדם, הזוגיות או המשפחה כולה, ועוד.

באופן כללי, כל אדם, לבד או בזוגיות, יכול להפיק תועלת מטיפול או ייעוץ של מטפל/ת מוסמך/ת.
בסופו של יום, האושר שלכם והצלחת הזוגיות שלכם זה מה שחשוב באמת, לא?